Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azz erős fejfájás, hányás,...

Azz erős fejfájás, hányás, émelygés, szédülés, semmihez semmi kedvem érzés és ez a vizes folyás mitől lehet még? Mert az orvos rám nézett és azt mondta vírus. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Hétfőn elmentem dolgozni fejfájással, aztán már a munkahelyen elkezdtem szédülni és hányni.3 fájdalomcsillapítótól sem hagyott alább. Haza kellett jönnöm, mert nem bírtam kiszolgálni. Elmentem orvoshoz és azt mondta, hogy vírus. Ma szerda van és azóta ugyanúgy fáj a fejem, émelygek és állandóan éhes és szomjas vagyok. Nincs erőm, se kedvem semmihez.4 éve élek együtt a párommal ,menstruációm addig van,amíg fogamzásgátlót szedek utána semmi. Tavaly júliusban hagytam abba a gyógyszert és azóta nem volt vérzésem.Nemrég voltam nőgyógyásznál,semmit nem mondott csak,hogy várjunk egy kicsit,mert nem írhat még fel gyógyszer. Április 22. az új időpont,amikor vissza kell mennem és kapok hormonos fogamzásgátlót. Mostanában vizes folyásom van,olyan "bepisilős érzés".


24/L



2016. márc. 9. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben azért tesztelnék egyet, nehogy meglepetés érjen
2016. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok.Hát,örülnék annak a meglepetésnek,de a világ 26. csodája lenne szerintem. De ilyen fejgörcsöm még nem volt sohasem. 3 napja szüntelen.
2016. márc. 9. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!