Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet ez mar?

Mitol lehet ez mar?

Figyelt kérdés

Huvelygombaval kapcsolatos kerdesem lenne. Jelenleg is ettol szenvedek. Tobbszor voltam mar vele nogyogyasznal. Kenetet is vettek mar, candidat mutatott ki. Tobbfele gyogyszert kiprobaltam mar. Betadine huvelykup, egy szajon at alkalmazhato tabi, nemtudom mi volt a neve de ket darab volt benne, probaltam mar a Canesten Combit, a Lactacyd mosakodo gelt... Mindegyik par napig volt jo. Utana megint a szornyu tunetegyuttes. 18 eves vagyok, 12 eves korom ota kuzdok ezzel..

Mit tudnatok ajanlani, ami hosszabb idore megszunteti ezt? Abban nem is remenykedem, hogy ez orokre elmulik. :(


2016. márc. 4. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy jó nőgyógyász kellene, aki ki tud kezelni, keress olyan dokit a neten, aki kiemelten foglalkozik ezzel, nézd meg, hogy mennyire elismert szakember és fizesd ki, amit kér. A hüvelygomba gyógyítható, de amiket te kipróbáltál, azok mind egyszerű vény nélküli szerek, neked ennél valószínűleg több kell.
2016. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jó dokin kívül, aki kezeli a dolgot, meg tudod előzni, ha erős az immunrendszered! Nekem erre a grapfruit csepp vált be. Kúraként alkalmazva, évente egyszer egy üveget elfogyasztok. 5 éve nincs gondom. :)
2016. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is nézess egy vércukrot, terheléseset is, és kérj inzulinrezisztencia vizsgálatot is! Sajnos ezeknek a betegségeknek az egyik tünete a visszatérő gombás fertőzés. Ilyen régóta fennálló fertőzést muszáj kivizsgáltatni!
2016. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!