Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete van egy pici dudor a...

Egy hete van egy pici dudor a nagyajkamon (ahol szőr nő), mi lehet az? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
megyek nőgyógyászhoz jövő héten csak hogy legyen elképzelésem hogy mi lehet. szóval mikor először éreztem belülről fájt, nem is lehetett látni, csak akkor érződött egy kis borsonyi dudor ha megnyomtam, gondoltam benott a szőr, aztán már zavart hogy nem tűnik el, vettem egy jó hosszu melegfurdot, aztán estére kiemelkedett, mára pedig lettek mellette pici fehér kiütések is egy kis csikban, elképzelésem sincs mi ez, és csak az egyik oldalon.. amúgy nem szexeltem január óta, akkor szakitottam a barátommal ket ev után.
2016. febr. 28. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szőrtüsző a borotválástól begyulladhatot és pattanás keletkezhetet.
2016. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elzáródott verejtékmirigy lehet. Nincs vele teendő, meg kell várni hogy kifakadjon. Valami antibiotikumot tartalmazó kenőccsel kenegesd.
2016. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!