Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg a menstruác...

Zsoltsuni kérdése:

Miért nem jött meg a menstruációm mar több mint 10 eve?

Figyelt kérdés

48 eves nö vagyok 2 gyerekem van es szülles utan többe mar nem volt menstruaciom..

sok orvosnal voltam , sok fele gyogyszert szedtem de vegül semmi sem segitett..

Nagyon meg köszönöm ha valaki tudna segiteni vagy valami okot mondani hogy miert?

Elöre is köszönöm..


2016. febr. 26. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, ha 10 éve nem menstruáltál, annyira tönkre lehet a hormonháztartásod, hogy ihaj. Endokrinológus nézett már?
2016. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a dokik nem tudtak válaszolni a kérdésedre, akkor itt se várj sokat a laikusoktól. Ellenben ha 2 gyermeked már van, 48 éves vagy és más panaszod nincs, akkor szerintem nem olyan tragikus a dolog.
2016. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"sok orvosnal voltam "

És ha ők konkrét leletek és vizsgálatok alapján nem tudták megmondani, akkor gondolod, hogy itt sámán a távolból megmondja és meggyógyít?

Egyébként már bőven a változó korban vagy, természetes hogy már nem jön meg.

2016. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10 éve? Ha eddig nem hiányzott, akkor most miért?
2016. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!