Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció kimaradása?...

Menstruáció kimaradása? Valami tippek? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok, már egy hete késik a menstruációm, és gondolom ezen az sem segít, hogy teljesen rástresszelek. Valami tipp, hogy segíthetném, hogy megjöjjön? Ha valakivel már előfordult hasonló, szívesen fogadnám tanácsát.

Tesztet már 3at csináltam, mind negatív, ezenkívül mindig védekeztünk, nem hinném, hogy ez áll a háttérben.


2016. febr. 24. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez, várok :D tegnap próbáltam a vörösbort :D de semmi.
2016. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon ideges vagyok miatta, és ezzel biztosan rontok a helyzeten. :/
2016. febr. 24. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért idegeskedsz, ha védekeztetek??
2016. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem pont a terhességen, inkább azon,hogy mi baj lehet. Soha nem szokott napra pontos lenni, de ennyit még nem késett. Orvos szabadságon van a héten, leghamarabb hétfőn tudok elmenni hozzá.
2016. febr. 24. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány napot késett eddig és mennyi a ciklusod?
2016. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Havonta változó, valamikor már a ciklus 26. napján megjött, valamikor a 31. napon, így 26 es 31 között szokott ingadozni. Most a 35. napnál tartok.
2016. febr. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!