Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor menjek vissza kontrollra?

Mikor menjek vissza kontrollra?

Figyelt kérdés

Nemrég a nőgyógyász fedezett fel nálam valamilyen fertőzést. Meg csinált minden szükséges vizsgálatot és kaptam gyógyszereket is, de az a baj, hogy a kúpból már csak 3 db van a 10ből, és a folyásom nem akar szűnni. Nem sok, de még zavaró. Most már elvileg csak gombának kéne lennie ami okozza.


Hó elejéig kéne valamit kitalálnom, mert ha megjön, akkor megint csak tolódik a gond.


Érdemes lenne kipróbálni vény nélküli gyógyszert is és azután menjek vissza vagy inkább ne csináljak semmit amíg nem néz meg az orvos?

Vagy keressek inkább másik orvost?


Egyébként hiába veszik le a mintát, nem annak az eredményétől függően írnak fel gyógyszert. Mármint biztos látott már mindenfélét és ránézésre is tudja mi a baj, a mintavétel csak egy formalitás, csak aggódom, hogy még mindig nem gyógyultam meg.


Meg szeretnék egy pH helyreállító kezelést is csinálni mielőtt visszamegyek, de ezt is csak akkor tudom, ha meggyógyultam.


2016. febr. 23. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább azt használd csak amit ő felírt és ha nem javul, akkor menj vissza.
2016. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kúp folyást okoz, ha elfogyott és utána is még van extrém folyásod, akkor menj vissza..
2016. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor majd kiderül mi lesz 3 nap múlva. Ha nem múlik visszamegyek.
2016. febr. 23. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!