Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kidurrant a petefészekcisztám,...

Kidurrant a petefészekcisztám, azóta elmaradt a menstruációm, de van helyette más. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a műtét előtt (február 1) kb egy héttel durranhatott ki, mivel akkor voltak nagyon erős alhasi görcseim. A műtét előtt pár órával volt egy ellenőrző ultrahangom, ahol ugyan ott volt a ciszta, de 12 centiről lecsökkent 3 centire, ezért elmaradt a műtét, és simán hazaküldtek. Azóta is vannak görcseim, például tesiórán ha futok. A menstruációm a ciszta miatt már 3 hónapja nem jött meg normálisan. Mikor kidurrant, utána pár napig erősen véreztem, azóta pedig erősen fehér folyásom van, és ebben a hónapban sem jött meg, lassan 10 napot késik, de még jelei sincsenek, hogy meg fog jönni. Fogalmam sincs mi lehet ez, utána olvastam, annyira jutottam, hogy valami fertőzés lehet, de fogalmam sincs hol kaphattam el, talán a nőgyógyásznál? Nyilvános wc-re nem szoktam járni.

Mondtam anyukámnak, de nem nagyon foglalkozott vele. Kicsit aggódok, mert az biztos, hogy valami még mindig nincs ott rendben. Feltétlenül menjek nőgyógyászhoz, vagy ciszta után ez normális, és majd idővel helyreállnak a dolgok?


16/L



2016. febr. 19. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz. Ez nem játék, muszáj kivizsgálni. Nem értem anyukádat miért nem segít.
2016. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza oda, ahol a műtétet csinálták volna. Nem mondták, hogy kontrollra vissza kell menned?
2016. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az az igazság, hogy nagyon már az orvosokban sem bízok. Két helyen voltam a cisztával ultrahangon, az egyik helyen bal oldalt mutatták 8 centisnek, és a jobb petefészek nem látszott, a másik helyen jobb oldalt mutatták 12 centisnek, szerintem ez sem normális.


Egyébként mikor elmaradt a műtét minden szó nélkül elküldtek, nem írtak fel semmit, igazolást sem adtak, csak elküldtek, nem is mondták, hogy menjek vissza.

2016. febr. 19. 23:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Több vizsgálat után pár napja állapították meg, hogy PCOS-ás vagyok.
2016. máj. 8. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!