Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Attól még ugyan úgy véd? V...

Attól még ugyan úgy véd? V kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

A lényeg az h me vettem be a 3. havi tabim első szemét és most este fele úgy 1-2 órája tübbszőr voltam wc-n(nem pisilni) mint am és azt szeretném megtudni h attól még ugyan olyan hatásos a tabi vagy kell kiegészítő védekezés?

(azt mondták h az ilyen kérdéseket ide kell írni,szal ne cseszetek le ha rossz helyre írtam:S,és ha kérhetem a rossz indulatú megjegyzéseket hagyjátok el és csak normális válazsokat ha lehet.)És ha kell mennyi ideig? az egész levél tabi beszedéséig? v annál kevesebb ideig?


2010. márc. 29. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát először is azt kell tisztázni, hogy rendes volt-e a székleted, vagy hasmenés. Hasmenésnél vagy hányásnál nem tud felszívódni rendesen a gyógyszer, ilyenkor be kell venni még egy tablettát, azaz azon a napon 2 darabot, és ennyi. Milyen volt a székleted??
2010. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
normális volt
2010. márc. 29. 21:48
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha este lesz vmi akk sem tud felszívódni? vagy akk feltud?
2010. márc. 29. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha normális a székleted, azaz nincs hasmenésed, akkor semmi probléma, simán fel tud szívódni a tabletta. Gondolj bele mi van akkor, ha valakinek minden nap van széklete, akkor egyáltalán nem lenne hatásos a tabletta?! :)Ha hasmenésed lenne, akkor kellene bevenned még egy tablettát, mert az előző nem tudott felszívódni. Szóval nyugalom, nincs semmi teendő! Csakis hasmenésre vonatkozik ez. :) Nem kell emiatt idegeskedned! Minden jót, remélem tudtam segíteni! :)
2010. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, sokat segítettél:)
2010. márc. 29. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2010. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!