Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, ti is szoktatok azon...

Nők, ti is szoktatok azon aggódni, hogy milesz ha majd pont menstruáltok a nyaralás alatt? Figyelembe veszitek mikor szállást foglaltok?

Figyelt kérdés
Én ezzel vagyok gondban most. Megvan az időpont 1 hét nyáron, nekem nem variálható a szabim, párom nagy nehezen már most kikérte a sajátját ugyanarra a hétre. Szóval vagy akkor megyünk vagy soha, azt kiszámolni úgysem tudom ennyivel előre, hogy akkor jön e meg, meg felesleges is, mert úgyis csak abban az 1 hétben tudunk menni. Én már nézelődök, időben szeretem lefoglalni, mert ilyenkor még lehet válogatni. Csak a Balatonra szeretnénk menni, mindenképpen valami önálló nyaralóba, ahol ki tudunk ülni a teraszra, lehet sütni a kertben, és nincs szomszéd, meg házinéni. De mindig azon aggódom, hogy mivan ha pont akkor fog megjönni, és a legtöbb szabadstrandon nincs wc, vagy pedig undorító. Fizetősre meg nem szeretünk járni, mert nagy a tömeg, mi az ilyen elbújós alig 20 emberes strandokat szeretjük, ahol lehet pihenni, nem visítoznak, van hely... Én ezért arra gondoltam hogy az egyetlen megoldás, ha egy igazán strandközeli nyaralót veszünk ki, ahova haza tudok ugrani wcre, tehát olyan 50 m-en belül legyen. Csak az elég drága, így hogy csak 2en osztozunk a költségeken. Ti fizetnétek ezért napi 25-30 ezret? Aztán ha meg nem lesz mensi, akkor bosszankodhatok, hogy kivehettünk volna egy napi 10 ezres nyaralót is. Nem tudom...
2016. febr. 7. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktam aggódni ezen. Mivel a következő évi szabadságtervet novemberben le kell adni, ezért esélytelen, hogy az ember előre megmondja mikor fog menstruálni.

Jártam már úgy is, hogy 16. napra jött meg épp aznap mikor indultunk (gyerek nélkül, romantikázni akartunk)

2016. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoktam aggódni igen. Nekünk egy hét leállás van és mivel van decemberben is, plusz 1 hét szabi nem fér bele. Általában bízok a szerencsémben. Olyan volt már, hogy az első két menzesz nap beleesett és nem mentem vízbe, a szállásra hazajárogattam de az az utolsó 2 nap sem volt túl erős, nem volt gond. Meg a Balatonnal az időjárás is lehet peches, azzal viszont csúnyán megszívtuk egyszer.
2016. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem aggódom ezért! Nem szeretem magam terhelni mindenféle lelki vagy testi dolgok miatt, pláne, hogy vannak megoldások.

Nem is fizetnék ki emiatt + összeget és nem is választanék emiatt vízparti helyet.

Erős vérzéskor a vastagabb tampaxot használom, amúgy a vékonyabbat. A tampax sokkal jobb a hagyományoshoz képest, mert akármilyen idegen wc-ben vagy, nem kell felnyúlni picit sem a hüvelybe, ill. a műanyag fedőréteg segíti, hogy a hüvelybe könnyen felcsusszanjon, aztán a műanyagot kidobom.

Így vagy 4-5 órát is el tudok lenni a parton, a legerősebb vérzési napomon is. Aztán idegen helyen azért kezet mosok, mielőtt bemegyek a wc-be kivenni a tampaxot, meg utána is megmosom a kezem. Ennyi. Nem csinálok belőle gondot, mert az a magam lelkének sem jó, meg akivel vagyok, annak sem.

Érezzétek jól magatokat, bármikor is mentek.

2016. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!