Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért büdös a fehér folyásom?...

Miért büdös a fehér folyásom? Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Legalabb 3 eve van feherfolyasom.Eleinte nem volt budos,csak miota megjott a menzeszem(1 eve es 2 honapja).

Mikozben menstrualol(kb 7 nap),addig semmi "szagom" nincs.Miutan mar elmult a verzes,ujra budos vagyok.

Eddig,ha tisztasagit hasznaltam,nem erzodott,de neha mar tisztasagival is erzem magamon.Anya mar tobbszor is megemlitette,hogy budi vagyok.

Valami Feminelle Intimate wash nevu intim mosakodoval tisztalkodom ott lenn.

Mi lehet az oka a budos folyasnak?

Léci segítsetek:(

Elore is koszonom!



2016. jan. 31. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Például gomba. Gyereknőgyógyászatra kérjetek időpontot. Anyádnak magától is eszébe juthatna, nem beszólogatni.
2016. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Irány a nőgyógyász!

Tényleg elég érdekes, hogy anyukád megjegyzéseket tesz, de nőgyógyászatra nem visz el.

Egyébként ne félj a vizsgálattól, semmi extra, én 13 évesen voltam először, Anyuval direkt női dokit kerestünk.

15/L

2016. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cserélj többször betétet és lehet az intim mosakodógél sem jó mert a hüvelyben jó bacik is vannak és azokat ezek a mosakodógélek eltűntetik ilyenkor fertőzés alakulhat ki.



Patikában a gyószerész is tud a hüvely flóra visszaállítására tabletát ajánlani,de gyermekgyógyászhoz is elmehettek.Ha elmész női orvost keress,előtte könnyebb alul levetkőzni és beszéld meg anyukáddal te mit szeretnél mert ez elég intim vizsgálat,és nem mindenki örülne ha vizsgálatkor az anyuka kb mindent látna.Tehát beszéld meg vele hogy te mit szeretnél hogy bent legyen vagy ne vizsgálatkor stb.


Ha megvizsgál az orvos akkor bugyit,nadrágot le kell venni,lábaidat szétteni és a hüvelyedből mitát vehet pici vatta pálcával és a külső nemiszerved is megnêzheti külsőleg.

2016. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:)
2016. febr. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!