Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi küret (ciklus...

Egészségügyi küret (ciklus miatti, nem missed ab. ) után mennyi ideig volt vérzés?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben szültem. Januárban jött meg az első menzesz, de sajnos nem múlt el. Vérzéscsillapító és Ergam csepp szedése mellett is elhúzódott. 16 nap után eü.küretet végzett az orvos. Ez történt 4 napja. Ugyanúgy vérzek azóta is. Dokim szerint küret után akár 2 hétig is, de nekem már annyira elegem van... Kinek mi a tapasztalata, küret után meddig vérzett? A vérzésem nem erős, pecsételő jellegű, de nagyjából folyamatos.

2016. jan. 30. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
több hét volt nekem is. de a mennyisége egyre csökkent. inkább a végefelé pecsételőnek mondanám.
2016. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első küretem után azt mondta a dokim, hogy két hét vérzés is normális még, mert óvatos kaparást csinált, pecsételni lehet, hogy még tovább fogok. A másodiknál azt mondta, hogy maximum egy hétig vérezhetek, mert keményebben megkapart, nem maradt bent szinte semmi, sokáig is tartott a műtét. Nah itt nem lett igaza,mert azóta eltelt négy hónap és még mindig vérzek, de én csodabogár vagyok, már nem egy, nem két orvos próbál rájönni a bajomra. A dokid ismeri az eseted pontosan, ő tud biztosat mondani. Persze az embernek elege van már belőle, én abszolút megértelek, én is gyűlölöm már az egészet, de sajnos nem tudunk mit tenni mint türelmesen várni
2016. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én küret után egy hétig véreztem, pont a 8. napon állt el teljesen a vérzés.
2016. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es valaszolo: a szovettan eredmenyebol sem derult ki h mi okozza?


Tobbiek? Szovettanbol mi derult ki? Kicsit felek az eredmenytol, h mi lesz.

2016. jan. 31. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Negatív lett a szövettanom hála istennek, hiperpláziát kimutatta, de hát ezt uh alapján is láttuk, mert nagyon vastag volt a mehnyalkahartyám. De az első szövettan még ezt sem mutatta, csak a második.
2016. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még valaki tapasztalat? Most tartok a műtét utáni 6.napon és továbbra is ugyanúgy van vérzésem, picit erősebb, mint pecsételő jellegű, de kevesebb a menstruációs vérzésnél. De annyira idegesít már, annyira nem érzem magam tőle tisztának... :(
2016. febr. 1. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!