Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős, darabos vérzés...

Nagyon erős, darabos vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már hetek óta vérezgetek, de néhány napja élénkpiros, és darabos. Nagyon félek! Mitől lehet ez? A dokim nem rendel most.
2008. szept. 17. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el másik dokihoz addig mindenképpen, főleg hogy hetek óta vérezgetsz.
2008. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos lehet mioma is, de ha közeledsz a változó korhoz az is okozhatja. Próbálkozhatsz vérzéscsillapitó teákkal vagy ergam cseppekkel, de nekem is csak átmeneti segitséget adtak. Én a tavasszal két hónapig kinlódtam ezzel, már alig tudtam kimenni a lakásból és szédültem a vérveszteségtől, de nem mentem orvoshoz, mert azt hallottam, hogy rögtön kaparásra küldenek. Persze nem biztatlak arra, hogy kövesd a példám menj orvoshoz. Ha még sokáig nem rendel a dokid akkor az ügyeletre. Addig is ha gondolod próbálj ki egy cékla granulátumot, nálam tökéletesen bevált. A neve Instant cékla sárgarépával. A Preventio Network kft forgalmazza. Azt hiszem interneten is lehet rendelni. De a legfontosabb orvoshoz menni!
2008. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is volt már ilyen pár éve, és valóban kaparásra küldtek. Ezért is halogattam, de már nem lehet. Délután óta lezsibbadt mindkét karom ráadásul...:((

Köszönöm a válaszokat!

2008. szept. 17. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!