Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap voltam uh. on és a...

Tegnap voltam uh. on és a petefészekcysta két hét alatt 40mm ről 46mm re nött. Az orvos laporoszkópiás műtétek ajánlott. Egyezzek bele?

Figyelt kérdés
adott egy csomó papírt hogy olvassam el ebbe van egy olyan betegtájékoztató méheltávolításról. ez nagyon megijesztett.a cysta a petefészekbe van miért adott ilyen papírt? vagy véletlenül csak rosszat adtak?
2008. szept. 17. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell szedni,mert később nagyobb gondot okozhat és nemolyan rossz a műtét, mint az elhanyagolás...

Ez mártúl nagyott nőtt , hogy elnézz mellette.

Rutinműtétről van szó,de ha szeretnél babát egyszer , akkor jobb ha kiszedik..és tovább ellenőriznek..később ráadásul fájhat is.

Nekem volt , aztán pcos lett mindkét oldal, de azt már nem lehet elmúlasztani..ne hanyagold el!-hamár van lehetőség!

Azért adott ilyen papírt,mert ha bentmarad a cyszta, kifakad és elterjed, károsíthatja a méhet annyira,hogy azt is el kell távolítani, akkor pedig sosem lesz gyereked..

Viszont részletesen tisztázd, hogy hol tart a dolog és milyen módon kezelhető, műthető, lehet e gyereked ezután stb..mert ha megműt nehogy ne tudd miről is van szó,aztán ha nem jön meg rájössz hogy teljesen kipakoltak. Kérdezd meg mit és hogyan kell eltávolítani, mik a kockázatok..

Sok sikert!

2008. szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
a petefészek ciszta legtöbbször azért fordul elö, mert nem történik meg az ovuláció, vagy is a pete érik de bentmarad. ez ciszta lesz és nö, jobb esetben hormontablettával elintézhetö és kitisztul, de ha már nagy nem. és ha kifakad nagyon nagyon fáj. részletesen kérdezd ki az orvost mit fog tenni, ha kell mutogatasd el epen vele és akkor érteni fogod.
2008. szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!