Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Németországban volt már...

Németországban volt már valaki nőgyògyásznál?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennèk kìvàncsi...Hàrom hònapja vagyok kint, a nyelvet mèg nem beszèlem jòl, tanulok...A szüleimmel èlek anyukàm nagyon jòl beszèli a nyelvet, tehàt ha nèmet nőgyògyàszhoz mennék ő jönne velem...Ez lenne az első vizsgàlatom, szűz vagyok csak èrzem, hogy valami lehet nincs rendben, azért szeretnèk orvoshoz menni...Kìvàncsi vagyok itt hogyan zajlik egy vizsgàlat? Valamint ha anyukàmmal mennèk ő is bent lenne vizsgàlat alatt?Tehàt mindent làtna ő is? Vàlaszokat előre is köszönöm! 19L

2016. jan. 14. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz nem Németországban élek hanem,Svájcban.


De,ne,felj kulfoldon sokkal,jobb orvosok vannak mint Magyarországon es jobban fel vannak szerelve különböző geppekel.


En sem,beszélj,meg jol,a nyelvet de nekem,is,fontos,volt mennek,nohyogyaszatra es a ferjem bent volt a vizsgalatt alatt végig.

Nekem,megnyugtató,volt hisz a,ferjem fordítót es mivel ismer ihy szégyenlős sem,voltam elotte de termeszetesen,az orvos sem,szembe alltata velem,hogy mindent lásson.



Anyukád előtt ne,szegyenloskodj hisz o ismer teged a,legjobban.

De mond meg,anyukádnak hogy az orvos amikor vizsgálni fog akkor álljon melled oldalra es akkor nem,fog latni semmitse.

Attol,fugg mi,a,panaszad de termeszetesen vizsgálat alatt figyelembe fogja venni h irvos,hogy szűz vagy,es nem,ugy fog megvizsgálni mint mondjuk engem.

2016. jan. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt :) kicsit megnyugodtam :) Te vittèl magaddal szoknyàt, vagy kaptàl ott valami köpenyt? Vagy nem lehetett semmi rajtad vizsgàlat közben? Női vagy fèrfi orvost vàlasztottàl?
2016. jan. 14. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Kórháztol fugg altalaban az öltözőben van (köpeny) amit felvehetsz.

De én vittem sajat szoknyát a táskámba magamal es gyorsan felkaptam.

Szoknyába mentem be.


Ferfi,orvost ajánlót egy barátnőm es igy kerultem hozzá.


Egyebkent is ferfi nőgyógyászt jobban szeretem, nyíltabban termeszetesen beszelnek kezelnek.

Es mivel nem vagyok szuz ) így mar megvizsgált kézzel es geppel is..... Es azt tapasztaltam a ferfi kéz szinte soha nem vettem eszre egyetlen egy vizsgálatot sem!

Legyél nyugodt az mar fel siker 😊

próbálj olyan,orvoshoz eljutni akit neked,ajánlani tudnak.

Pl anyukad orvosa??


Mert nagyon,fontos foleg első vizsgalatnal jó orvost kifogni aki ismeri es azt tudja mondani igen o nagyon jo es kedves orvos.

2016. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"ajánlott "
2016. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég ha hosszú felső lesz rajtad így ha alul levetkőzöl az takar majd.Anyukáddal beszéld meg hogy mivel az orvos beszélgetéssel indít,kérdezget addig menjen be veled és fordítsa le mit kérdez és mond az orvos,majd amikor az orvos szól hogy a vizsgáló ágyhoz menj oda és vetkőz le,tehát utána amikor a vizsgálat zajlik menjen ki vagy ha van elkülönített vizsgálóágy akkor oda már ne menjen be.Én biztos nem vizsgáltatnám de még nem is vetkőznél le anyu előtt,engem nagyon zavarna.Anyukáddal beszéld meg hogy vizsgálatkor nem menjen be,vagy ha nincs elkülönített helység forduljon el,ne nézzen oda,se amikor vetkőzöl,se amikor vizsgálnak.Ezt anyukáddal beszéld át alaposan.


Anyukád lehet ismeri milyen a helység ahová mész,erről is tud neked mesélni.


Ez elég intim vizsgálat azért ott még se legyen bent senki és nézen,ha csak nem ez a kívánságod.


Ha szégyenlős típus vagy akkor női orvost keressél.


De igen fiatal szűzeket végbélen keresztül vizsgálnak,illetve hüvelyi kenetvételt vagy hüvelyi uh tud az orvos végezni.(nadrágot,bugyit kell levenni,zokni maradhat és az ágyra felfekszel,fenékkel az ágy vége fele lecsúszol,lábakat a lábtartóra teszed)


A lényeg anyukáddal beszéld át te mit szeretnél,mi hogyan legyen,hogy számodra ne legyen kellemetlen és akkor ha nem lenne külön vizsgálóhelység akkor is meg tud az orvos úgy vizsgálni hogy számodra minnél kevésbbé legyen kellemetlen,anyud addig elfordul (bár szerintem külföldön biztos van,mert itthon is ha magán rendelésre mész akkor van)



Regisztrálj le a you tubon és akkor videót is találhatsz.

2016. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!