Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az alhasi fájdalom...

Mi lehet az alhasi fájdalom oka? Köze lehet a fertőzésemhez? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Azt hiszem kb 10 éves korom óta van folyamatosan fehér folyásom.Nem az a természetes folyás, hanem olyan fertőzésre utaló.Eleinte rendszeresen jártam nőgyógyászhoz, azonban hiába kaptam bármilyen gyógyszert, soha nem múlt el.Évekig tűrtem és elfogadtam hogy ez van, majd az utóbbi 2 évben is felkerestem nőgyógyászt.Azonban nem képesek segíteni. Rávágják hogy gombás vagy bakteriális fertőzés, kapok valami gagyi gyógyszert és nem segít.Volt kenettenyésztésem is,de az elvileg negatív lett mindenre, amit nem is értek...szóval kb ismét feladtam és egy ideje nem is voltam dokinál.

Viszont hónapok óta kb havi 1x rettenetes alhasi fájdalom gyötör,ami elviselhetetlen. Eddig azért nem voltam vele orvosnál mert ritkán jelentkezett. Azonban tegnap is nagyon fájt, úgyhogy tervezek elmenni háziorvoshoz.

Kíváncsi lennék viszont, ti mit gondoltok róla.Mitől lehet ez?Köze lehet a fertőzésnek hozzá?Ugye nem leszek meddő???


2016. jan. 11. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!