Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Van itt olyan,...

Lányok, nők! Van itt olyan, akinek időszakosan nagyon fáj alul már régóta, és nem tudja mitől? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nekem lassan 3 éve fáj szinte minden nap.Van,mikor nagyon van,amikor nem annyira.Volt,hogy pisilésnél is fáj,de volt olyan is,hogy csak attól,hogy ültem.Nagyon sok nőgyógyásznál voltam,nincs fertőzésem,gombám,semmi,mégis ez van.Voltatok hasonlóan?

ja még annyi,hogy egyébként olyan fura a hüvelybemenetem.Vastag húsos rész van a húgycső kivezetőnyílás és a hüvelybemenetem között.Régen nem volt szerintem,mert a tampon simán felment,azóta nehezebben.A nőgyógyàszok azt mondják,hogy az a szűzhártyamaradvány.De ugyan már,az nem kívül van,hanem belül!És kb 10 orvosnál is voltam,egyik sem tudott semmit mondani.


2016. jan. 10. 03:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja,és nyilván nem élek szexuális életet (emiatt is),és nem is önkielégítek.Nem is tudnék a fájdalom miatt meg fel sem menne rendesen az ujjam amiatt a "valami" miatt.
2016. jan. 10. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!