Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
3 napja voltam nőgyogyasznal, aki méhnyakgyulladást állapitott meg. Irt fel ra flumozin huvelytablettat es egy gombasodas elleni. Mar aznap este fel is helyeztem az elso tablettat, de masnap delutan veres valadek jott ki belolem. Nem rozsaszines hanem elenk piros. Felhivtam a nogyogyaszt aki aztmondta hogy ez amiatt van mert nem kentem be a tablettat a kremmel es megtapadt a nyalkahartyan. De 2 napot varjak es folytassam a kezelest. Viszont ez a verzes mara sem javult, mostanra teljesen olyan mintha menstrualnek, ami mar csak azert sem lenne normalis mert fogamzasgatlot szedek es par napja mult el. Tenyleg megvagyok ijedve hogy valami komolyabb bajom ban. Valaki ha jart mar igy igazan megnyugtathatna :(
2016. jan. 8. 15:37
 1/1 A kérdező kommentje:
Gombasodas elleni kremet* lemaradt a masodik mondatbol
2016. jan. 8. 16:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!