Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nyirokcsomó? De miért fáj?

Ez nyirokcsomó? De miért fáj?

Figyelt kérdés

A bal oldalamon,az állkapcsomnál érzek valamit,nyomásra picit fáj,meg ha úgy mozdulok akkor is. Pár hete is éreztem,de akkor úgy éreztem,hogy elmúlt.

Olyan mintha be lenne oda szorulva,az államhoz van közelebb,de már azon is gondolkoztam,hogy a mandulámat érzem,mert mintha a másik oldalt is érezném,de ott kisebb.

Tegnap megfújt a hideg szél,fájt a fülem és a fejem is,és itt a bal oldalamon bele-bele nyilalt. Mostanra már ez elmúlt,de ez miatt nagyon megijedtem. Nem volt lázam.

Ez nyirokcsomó lehet? Nagyon félek,hogy valami komoly bajom van. :/

18/L



2016. jan. 3. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak! Valószínű nyirokcsomó gyulladástól. Erre lehet kapsz valami gyógyszert. Több mindentől lehet. Lehet mandulától, fogtól.
2016. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megmutatom mindenkepp,csak nem ertem hogy multkor mitol mult el,most megint mitol erzem. Az biztos hogy le van gyengulve az immunrendszerem a sok idegeskedestol es stressztol,de mar a legrosszabbra gondoltam. :(
2016. jan. 3. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be 1000 mg-os C vitamint ha stresszes vagy és gyenge az immunredszered, valamint multivitamint is. Ha megfújt a szél, az is okozhat idegességet, mivel gyulladással jár. Jó gyulladáscsökkentő, a kamilla, cickafark, citromfű tea. Ezeket össze is főzheted, és igyál jó sokat belőle. Gondolkozz reálisan: egy nyirokcsomó érzékenység nem halálos betegség, kapsz rá gyógyszert.
2016. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak hogy regota erzem es nyilalt este es mimtha be lenne szorulva,nem mozdul de nem is igazan mertem mozgatni. Koszonom a valaszokat!! :)
2016. jan. 3. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Végül mi lett?

Nekem is most fáj, csak a jobb oldalt.

2016. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar nem erzem, neha par naponta gyengen benyilal az allkapcsom,lehet csak a bolcsessegfogam eledezik,nem tudom. :/ :)
2016. jan. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!