Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tri-regol fogamzásgátlóról mi...

Tri-regol fogamzásgátlóról mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én nem szedtem,viszont sok bajom volt már a tabikkal és sokat olvasgatok a témában.Volt olyan,aki nagyon meg van elégedve vele és jó az ára is,persze van olyan aki hízott,meg rosszul volt tőle,de egy fórumon olvastam egy nődoki véleményét róla.Szerinte a Triodena,trinordiol a kistestvére.Általában azoknak írják fel,akiknek nem jönnek be a monofázisú tabletták,mert a 3 fázisúak jobban követik a ciklust.Szerintem van benne valami.Ha meg annyira régi és elavult lenne,nem lenne forgalomban.
2010. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 8 éve szedem, semmi negatívat nemtudok róla mondani. semmi mellékhatásom nemvolt a tabletta szedésének elején sem, ciklus rögtön beállt, szinte órára pontosra, pedig előtte eléggé rendszertelen volt.

szóval nekem 10-ből 10-es.

2010. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is szedtem, de mára az egyik legelavultabb fogamzásgátló!!

Szinte már egy orvos sem ajánlja!Millió más van amit szedhetsz!Ne mérgezd magad ilyennel!Én a tri-regol után alig tudtam teherbe esni, sőt volt 2 elhalt terhességem is utána!A doki szerint közrejátszott hogy azt a vackot szedtem előtte évekig!

2010. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tri-Regolt szedtem én is....én viszonylag könnyen terhes lettem utána.4. hónapra rá h letettem megfogant a pici....

Úgyhogy szerintem ez nem annak a függvénye.

Persze ha valaki 5-6-7-8-stb évig szedte szünet nélkül akkor megvan az esély a késöbbi teherbe esésnek.Mert ugye a fogi gátlóknál is kell évente egyszer 1-2 hónapos szüntete tartani(az 1 hét nincs benne mikor megjön)

2010. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
évente 1-2 hónapot biztos h nem, mivel a szervezetednek legalább 4-6 hónapra van szüksége míg visszaáll a normál kerékvágásba. a foggátló viszonylag hamar kiürül, azonban a helyreállás több hónapot vesz igénybe. így 1-2 hónapra semmi értelme abbahagyni, csak összevissza bolygatod.
2010. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!