Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordúlt már valakivel?...

Előfordúlt már valakivel? (nőknek)

Figyelt kérdés
1 hónapon belül többször (nekem számszerint háromszor) jött meg a menstruációtok. De úgy, hogy több ideig mind három a megszokottnál, és jóval több vér.
2010. márc. 24. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a probléma nőgyógyászért kiállt! Nekem petefészek gyulladásom volt, akkor volt hasonló problémám, de lehet mióma is, vagy méhszájseb!
2010. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én is erre gondoltam, hogy el kell mennem. Hát remélem nem...Hátha csak valami befolyásolja, mondjuk nem változott semmiben az életem. Köszönöm szépen a választ. :)
2010. márc. 24. 20:51
 3/5 anonim válasza:
79%
Menj nőgyógyászhoz.
2010. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem 2 hete volt meg a mensesem aztán tegnap megint megjött.Ez volt az első ilyen eset.Hányinger szédülés kisérte!Tesztet csináltam terhes nem vagyok.Elmentem mindjárt nőgyógyászhoz szerinte szabálytalan tüszörepedés okozta a vérzésem!Választhattam,hogy gyógyszert szedek vagy ott maradok és csinálnak egy egézségügyi kaparást!A gyógyszert választottam.Méhösszehúzót és vérzéscsillapítót kaptam.Viszont ha nem múlik mehetek kórházba vagy ha újra megismétlődik akkor is!Mindenképpen menj orvoshoz te is!
2010. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elmegyek.
2010. márc. 27. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!