Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nöi tapasztalatok a Roaccutanról?

Nöi tapasztalatok a Roaccutanról?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan személyre gondolok,aki már szült azóta és kicsit régebben szedte.

Sajnos az Antalvali.hu halálra akarja rémíteni a Roaccutan kúrán átesett embereket,hogy tönkretették a szervezetüket ezzel a gyógyszerrel.18 éves vagyok.ég 5 évig min nem szereznék babát.55 kg és 1 évig szedtem napi 10 mg-ot.Voltal mellékhatások,de el lehetett viselni.Orvosi ellenőrzés alatt szedem,de mar csak 1 honap van kb hátra.Viszont most komolyan megijedtem,hogy ne adj isten,ha a jövőben gyereket szeretnék,akkor ez a gyógyszer valami problémát okozhat.Van ismerős aki szedte és utána szült és semmi baj nincs és ezt hallom másoktól is.De mégis,akkor minek kell ilyen rémhíreket terjeszteni,hogy még rosszabbul érezzük magunkat.Én is örültem volna,ha nem kerül sor erre a gyógyszerre.Nagyon kérem a tapasztalt válaszolókat. Köszi.



2015. dec. 28. 14:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!