Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már két hónapja barnás folyáso...

Már két hónapja barnás folyásom van. De miért van ez?

Figyelt kérdés
előző hónapban majdnem 2 hetet késett, és barnás folyásom volt kb 4 napig és 2 napig enyhén véreztem (máskor is kb 6 naposak a ciklusaim). ebben a hónapban már kezd hasonlítani a szokott mensikhez,időben jött de még mindig kevéske vér van. 3-4 napig barnáztam, aztán 2 napig megint enyhe vérzés...ezen túl vagyok, és most megint barna színű folyás (annál igazából nagyobbb mennyiségről van szó, de nem tudom máshogyan nevezni) és kevesebb vér, mint abban a 2 napban. miért lehet? az elmúlt hónapban nagyon sokat stresszeltem, a késést annak tudtam be, de elvileg ebben a hónapban már rendesen kellene jönnie, vagyis úgy gondolnám.
2008. szept. 15. 17:33
 1/2 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem, hogy élek nemi életet, de védekeztünk, így elvileg baba nem lehet. elvileg, én persze emiatt sokat idegeskedtem. a mostani "mensim" előtt csináltam tesztet (csak nem bírtam reggelig és késő délután csináltam meg-a dobozra az volt írva, hogy a nap bármely szakában megbízható eredményt ad...) , ami negatív lett. nem tudom, mennyire bízhatok meg ebben az eredményben...
2008. szept. 15. 17:40
 2/2 anonim ***** válasza:

A barnás folyás, pecsételés lehet sárgatest elégtelenség miatt is. Érdemes lenne elmenni dokihoz és egy 3. cn-i vérvételből a hormonvizsgálat meg tudná mondani a pontos okot, hogy lehessen kezelni.

Nekem is ez volt és most ott tartok, hogy csak a 4. orvos az, aki hajlandó ezzel foglalkozni. Eddig a többi szerint ez teljesen rendben van.

Ne hagy magad lerázni, vizsgálják ki rendesen.

2008. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!