Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 éves nő vagyok. Hirsutismub...

30 éves nő vagyok. Hirsutismuban szenvedek. Nem esek teherbe. Már annyi minden féle gyógyszert szerdtem, annyi minden féle dolgot kipróbáltam és semmi, nem esek teherbe, ha valaki tud segítsen! Van-e valami esélyem még ezek után?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem is enyhe hirsutizmusom van. a hormonjaimat a gynex rendbehozta. csökkent a szőrzet is picit, és ma már másfél éves a babám. pcos-d van? rendszeres a vérzésed? nekem nem volt pcos-m, de nagyon rendszertelen volt. szépen rendbetette (napra pontos!), és nem sokára teherbe is estem. sok sikert, érdemes kipróbálni!
2010. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hirsutismus önmagában nem akadályozza meg a teherbeesést, az csak egy tünet. Gondolom, kivizsgáltattad magad, volt hormonvizsgálat is. Ha a testosteron szinted magas, először azt kell rendbe tenni (az okozza a szőrösödést).
2010. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT. IGEN VOLT PCOS-M DE A NORCOLUTNAPK KÖSZÖNHETŐEN MÁR 1 HÓNAPJA NINCS. ÍRTAD,HOGY A GYNES SEGÍTETT NEKED IS. EHHEZ HOGY LEHET HOZZÁJUTNI, MERT A DOKINAK MÉGSEM MONDHATOM HOGY MÁRPEDIGLEN ÍRJA FEL MERT HALLOTTAM HOGY EZ JÓ. KÖSZÖNÖM
2010. márc. 26. 08:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is szedtem a Gynex-et.Bio boltba vettem.

Nekem nem segített.


Aztán hallottam hogy sós fürdő kedvez...

Kipróbáltam,max 3 alkalommal...és most boldog kismama vagyok.

Persze nem tudom 100%-osan nem tudom hogy attól-e,de azt tudom,hogy abban az intervallumban mikor fogant a pici,épp volt benne sós ülöfürdő.

Egy próbát megér!


Egy kád vízbe tegyél fél kg vagy 1 kg konyha sót...és rendesen fürödj benne,észre sem veszed h sós a víz.

2010. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! a gynex-et bioboltban vagy a neten is meg lehet kapni. ez utóbi jobban megéri, mert elég drága (szerintem) [link]
2010. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!