Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásra van valami...

Hüvelygyulladásra van valami nagyon jó, bevált praktikát vagy bármi, amitől elmúlik?

Figyelt kérdés

Már több nőgyógyász is látott, csak tippelgetnek, minden vackot felírnak és nem tudok kilábalni belőle.

Mondjuk hozzáteszem, hogy méhszájsebem is van, ami most nagyon megbolydult a lombik program miatt, amin átestem az elmúlt hónapban. Vetettem kenetet, annak viszont csak 1 hó múlva lesz eredménye.

Pár napja spontán elkezdtem vérezni, nőgyógyász leecsetelte a sebet, de sztem a gyulladás is ettől van. Kaptam CNS-hüvelykúpot és antibiotikumot, de nem jobb.

Csak mire megérkezik a tenyésztés eredménye már rég nem lesz aktuális, mivel most is kezelem.



2015. dec. 22. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én hüvelygyulladásra klion d-t kaptam, az engem teljesen rendbe tett.
2015. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, már az sajnos megvolt.
2015. dec. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!