Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrákot állapitottak...

Méhnyakrákot állapitottak meg, nem kezdeti de nem is tudják milyen stádiumban van. Országos Onk. Intézetbe irányitottak. Biztos hogy mütét lesz, vagy elötte még lesznek vizsgálatok, és milyenek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezt így nem könnyű megmondani, de a rákból műtét nélkül is meg tudsz gyógyulni, csak erősen tiszta sóval sózott ételeket kell enned. Pár hónap után eltűnik a fehér lepedék a nyelvedről, a daganatok eltűnnek, mert elpusztulnak a bélflórából a candida albicans nevű élesztőgomba.

A hiányos sópótlás besűrűsíti a vért ezért a rákbetegeknek karikás szemeik vannak, igen a szem alatti karikák is eltűnnek.

Olvasd el tejfalussy cikkét mert ő fedezte fel a gyógymódot. És ne dőlj be a stop só programnak.

[link]

2015. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nem mellesleg én is tiszta sóval gyógyultam meg, jobb helyeken a rákot salsol infúzióval gyógyítják. 154 mmol/l nátrium van benne
2015. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Tehát a rák ellenszere a só... Emberiség, nincs több rák okozta halálozás! Oh, my God...
2015. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

A rákbetegeket világszerte gerzson-diétával "gyógyítják".

Aminek a lényege a teljes sómentes étrend.

Kidolgozója max gerzson zsidó orvos.

Mindent megtesznek hogy a jó gyógymód ellenkezőjét használják.

2015. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nagymütét előtt kivizsgálnak,mellkasröntgen,altatós orvos vese uh,labor.Nekem tavaly novemberben volt,méhtestrák miatt.Mindent kivesznek?
2015. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kapom a lepontozást mi? Pedig jóindulattal írtam amit írtam, ha hülyének nézitek azokat az embereket akik az igazságot mondják, és kigyógyultak a rákból van e esélyünk nekünk magyaroknak a túlélésre?
2015. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én napi 25-30 g tiszta sót fogyasztok és mindenki másnak is ezt ajánlom, szerinted ajánlanám ha nem működött volna?
2015. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A rákot okozó ágens candida albicans szaporodásképtelen erősen sózott szénhidrátokban.

www.rakesagomba.eu

2015. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megvolt a műtét ?
2017. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!