Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A spirál felhelyezése mennyi...

A spirál felhelyezése mennyi ideig tart? Fájdalmas? Mennyit kell fizetni érte privát rendelésen? Van valamilyen mellékhatása?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A felhelyezés pár másodperc, kb. olyan érzés, mint amikor szűrővizsgálaton azzal a tágító eszközzel (nem tudom a szakszerű nevét) benyúlnak, kenetet vesznek.

Vannak olyan nők, akiknek semmilyen problémát nem okoz, van akinél gyulladást, erős vérzést, és nem is viselheti tovább.

Nekem bevált, soha másmilyen fogamzásgátlót nem szedtem, nem használtam. Nincs vele gond, évente kontroll (de ez nem is baj, mert ilyenkor a rákszűrést is elvégzik), és normál esetben 5 évente kell egy kis szünetet tartani, és akkor cserélik. Azt nem tudom, mennyibe kerül privát rendelésen, de ezt telefonon nyilván megmondják.

2010. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én nőgyógyászom 7000 ft-ért rakja fel.
2010. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
barátnőmnek 10 ezerért rakták fel és mégis méhnkívüli terhessége lett mellette. mensi közben rakják fel, hááát nem valami kellemes.
2015. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!