Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas a hugysavszintem, a...

Magas a hugysavszintem, a tablettátol kiütéseim lettek, van természetes gyógymód erre?

Figyelt kérdés
Valaki azt tanácsolta igyak Salvuls vizet és csalán teát a gyogyszer helyett.Ti mit ajánlotok?
2010. márc. 22. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél sóskát és igyál áfonyalevet! Egy házipatikaszerekről szóló könyvben olvastam, amit gyógyszerészek írtak.
2010. márc. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit írtak, Milurit-ot?

Az én véleményem: sok folyadék és a diéta tartása (purinszegény diéta).

2010. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minél több nyers gyümölcsöt és zöldséget kellene enned. Ez csökkenteni fogja a húgysav szinted. Fel kellene hagynod (a diéta időtartamára) a hús, tojás, és tejtermék fogyasztásával is, ezek felelősek a magas húgysavszintért.


A diéta után is lehetőleg minél kisebb mennyiségeben és ritkán fogyassz az említett élelmiszerekből.

2010. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb tényleg az, ha kerülöd a vörös húsok fogyasztását. Na meg a testmozgás. Az mindenre jó. :)
2010. márc. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miluritot irt fel az orvos amitöl a kiütések keletkeztek.
2010. márc. 27. 02:14
 6/8 anonim ***** válasza:
sok folyadék,napi 3-4 l víz(alkoholt,cukros löttyöket ne).testmozgás,purinszegény diéta.
2010. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gyógyszert azonnal hagyd abba ,allergiás lettél rá,és soha de soha többé nem szedhetsz ilyen hatóanyagú gyógyszert!

a kiütésekre ca sandoz vagy ha van otthon calcimusk,vizben feloldva.

c vitamin nem jó a hugysav szintre??

2010. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vok:

[link]


[link]

2010. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!