Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Le kell szedetnem? Oltás...

Le kell szedetnem? Oltás segithet?

Figyelt kérdés
hpv tesztem pozitív lett a 45-ös tipus van meg.nögyógyászom ajánlotta a védőoltást,de nem kötelezőszerűen.szemölcsök vannak a nemi szerven,de két nőgyógyász is azt mondta szerintük ez nem condyloma.ha mégis az le kell szedetni?ha nem kezeltetem az ront a helyzeten?(méhnyarák szürésem p2 negativ) és az oltás javithat ?ha nem adatom be akkor rosszabbodhat a betegség?vagy oltás nélkül is biztonságban vagyok ha stabil párkapcsolatom van?
2015. dec. 1. 05:49
 1/2 anonim ***** válasza:
először is legyen műtét, aztán a többi a szövettantól függ.
2015. dec. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ugy tudtam a 16-18 asnál kell mütét.nekem magándoki azt mondta ha beadatom az oltást az elég és ha stabil párkapcsolatom van az se fontos.csak szeretném tudni hogy javit-e a helyzeten az oltás vagy inkább ne bolygassam ?és condyloma szemölcsöket muszály leszedetni ha nem okoz problémát?kérem csak ezt a két kérdést szeretném tudni már 10 féleképpen feltettem de soha nem válaszol rendesen senki...akkor senki nem tudja a választ?..
2015. dec. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!