Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyumnak,...

Hogy mondjam el anyumnak, hogy tampont szeretnék használni?

Figyelt kérdés

Már tettem pár célzást de nem vette az adást, vagy nem is akarta... Azért nem aakrom neki modnani, mert sztem ő abbana tévhitben él, hogy ha megvan még a szűzhártyáma kkor nem eleht, vagy csak fiatalnak taláál engem hozzá. Azért szeretném a tmapont mert van olyan, hogy iszonyatosan vérzek, és itthon is alig maradok, emg nem hogya suliban...

De anyu is tampont használ, szal tudhatná milyen rosz..

mit tnaácsoltok?

13,5/L


2010. márc. 21. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy sokkal higénikusabb, nem folyik fére.. és hogy azt szeretnéd kipróbálni.
2010. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de anyum ott fog állni, és nem fogja tudni, hogy honnan tudom ezeket... és hát bonyolult ez így.. de leeht, tényleg így fogom mdonani, midnenesetre köszi:D
2010. márc. 21. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy mini tampont és mutasd meg anyudnak h ez bizony nem szakítja át a szűzhártyád, mert olyan kicsi és vékony. ő is látni fogja h ezzel télleg képtelenség kiszakítani...a szűzhártya amúgy egyébként is lyukacsos, az nem egy konkrét hártya, hiszen a menzesz véred is azon át távozik, tehát az már eleve lyukacsos. a pénisz pedig olyan vastag és olyan nagy h azokat a lyukacsokat egy egységes nagy lyukká szakítja, vagy pedig a picike lyukat még nagyobbá szakítja. ezt gondolom anyud is tudja. ha pedig meglátja azt a mini tampont, már tuti nemfogja azt gondolni h ez átszakítani a hártyád.
2010. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt is mondhatod,hogy több iskolatársad is azt használ,és ciki a betéttel zörögni,meg kényelmetlen is- én ezeket mondtam neki anno:D Egyébként nem ciki a betét,csak régen én annak gondoltam,meg az egész menzesz-témát,de ez hülyeség,fiatal voltam nagyon,viszont érvnek jó:)
2010. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy kényelmetlen a betét. Ráadásul nagyon erősen vérzel, félsz hogy átázik, inkább szeretnél dupla védelmet. Mondd, hogy a suliban volt felvilágosítás, és ott azt mondták, hogy szűz lányok is használhatják.
2010. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vetesd el a szüzességed, akkor már úgyis mind1 :D
2010. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!