Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba lehet vagy...

Ez hüvelygomba lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés
Kb két hete fehér folyásom lett és néha viszketést éreztem, valamint ki volt pirosodva a bőröm és mintha ki lett volna száradva. Vettem canesten krémet amitől a pirosság elmúlt és folyásom sincs már, nem is viszket, de aktus közben égő érzésem van a hüvelynyílásnál. Ilyen eddig sose volt és nagyon kellemetlen. Lehet hogy még nem múlt el a gomba, vagy lehet hogy nem is az volt? Tudom, tudom menjek orvoshoz, megyek is, de azért érdekel hogy valakinek van hasonló tapasztalata?
2015. nov. 10. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű az a tüntek lapján, de kúp nélkül nem nagyon fog magától elmúlni, mivel a fertőzés a hüvelyből indul ki, csak kívül kevés kenegetni. Szexelni se kéne fertőzéssel, csak oda-vissza adogatjátok egymásnak.
2015. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhetö hogy megmaradt. Ha hüvelygombád volt akkor külső kenegetéssel nem múlik el. Canesten kombi 3 nap alatt kiírtotta volna, nekem 1szer kellett használni azóta nem jött vissza. Viszont a partnered több mint valószìnű hogy simán elkaphatta. Neki elég lesz a canesten krém külsőleg.
2015. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért volt aktus, mert azt hittem már elmúlt, csak akkor jöttem rá hogy valószínűleg nem, amikor éreztem hogy fáj. Viszont gumival csináltuk, úgyhogy szerintem nem kapta el, de ha mégis akkor majd veszek neki krémet.
2015. nov. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!