Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon szomorú vagyok! Lehet...

Nagyon szomorú vagyok! Lehet vaginizmusom van?

Figyelt kérdés
20éves vagyok vagyok,volt már hosszabb kapcsolatom ott se működött a szex,és most 1éve vagyok együtt a párommal vele se..úgy érzem el tudok lazulni,de egyszerűen annyira fáj ha próbálná betenni hogy abba kell hagyni..nagyon elkeseredett vagyok emiatt,nem is kívánom a szexet,de őt nem akarom elveszíteni emiatt. olvastam a vaginizmusról,és ezt beárnyékolhatja belső szorongás,pl tinikorban. röviden rólam annyi hogy a szüleimmel sose volt téma a szex,szüleim elég prűden kezeltek,mintha a női dolgok átkok lennének egy lány számára..emiatt kialakult bennem egyfajta szorongás,szégyenlős vagyok,nem fogadtam el magam testileg.olvastam hogy ilyen esetben fel kellene keresni szaktanácsadót,de azt nem szeretném.nem tudnám valahogy én magam megoldani ezt a problémát?

2015. nov. 6. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre ajánlják a szexológusok a maszturbáció elsajátítását.
2015. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!