Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogamzásgátlót szedni,most tartook a második levél felénél.Az első levél után olyan erős görcseim voltak,hogy nem tartottam meg az 1 hetes szünetet,szedtem tovább a tablettát.Abban a hónapban a menstruációm mennyisége jelentősen lecsökkent,de nem múlt el.Már több mint 2 hete pecsételő vérzésem van,de vannak napok mikor olyasmi erősségű,mint a rendes menstruáció,majd újra lecsökken. Tegnap már úgy vettem észre hogy elmúlt,ma viszont már megint megjött. Valakinek volt már hasonló? És ha ez a levél elfogy,és tartok 1 hét szünetet,mielőtt elkezdem a 3. levelet,rendbejön? köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 26. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tartottál szünetet??? Az első három hónapban ez tilos, ne csodálkozz, ha pecsételsz.
2015. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és hogy tudnám elmulasztani?

ha a levél után tartok egy hetet esetleg?

2015. okt. 26. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza nőgyógyászhoz...
2015. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó nagy baromságot csináltál. A lehető legnagyobb hülyeség az, hogy nem tart valaki szünetet. Ilyenkor a második levélnél nagy eséllyel végig pecsételés tapasztalható. A második levél után mindenképpen tartsd meg a 7 napos szünetet, és többé ne csinálj ilyen nagy ökörséget! De ez bele is van írva a tájékoztatóba, nem is értem, mit értetlenkedsz.

19L

2015. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!