Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek som a 23% testzsír?

Szerintetek som a 23% testzsír?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Kicsit több mint 1 év alatt fogytam 36 kilót. Most 168 cm és 61 kiló vagyok. Szerintetek nagyon sok a 23% testzsír? A csípőm elég széles és a csontozatom is elég vastag mivel a derekamnál érzem a bordáimat ha végig húzom a kezemet. Nem olyan durván de egész jól érezni. Szeretnék még fogyni de testképzavarral és disztimiával is küzdök sajnos :/

2015. okt. 22. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Lánynál a 23% nagyon jó szokott lenni, kicsit sem kövér, de még nem ilyen fitnessversenyző... A szexi, jó alakú nők zöme ekörül lehet, az alapján, amit láttam, hogy milyen a 23%...

168/61, ez is jól hangzik, persze ezek csak számok, látni kéne, hogy megmondjuk, jó-e s abba is beleszól a saját ízlés...


36 kiló? Nem semmi, igen enyhén fogalmazva...

Én valószínűleg ezen a ponton kezdenék tömegelni, aztán még szálkásítani, ha kell, de ez én vagyok.

2015. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Az a gond hogy a karomon, combomon és az alhasamon eléggé megnyúlt a bőr főleg a karon. :( Fogalmam sincs hogyan fognak majd visszahúzódni de próbálok türelmes lenni. Mostanában kicsit abba hagytam a sportot bár a is igaz hogy nagyon nem szeretek. Egy sport van amit szeretek az a lovaglás. Persze ebben a több mint egy évben végig aerobikoztam különféle videókra és sokban segített azért. :)
2015. okt. 22. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi en 13/l/160cm/97 kg vagyok 57%os testzsirral;))
2015. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyugi, én se voltam sokkal kevesebb ennyi idősen, ha én rólam lement 1 év 4 hónap alatt akkor neked is. ;) (persze ha csak szeretnéd :) )
2015. okt. 30. 22:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem viszont a napokban lejjebb ment a testzsírom. Most 22,5. A derekam 68 cm, és 60 kg vagyok. Ennyit számít -1 kg :D
2015. okt. 30. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!