Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma picit sárgás folyásom volt...

Ma picit sárgás folyásom volt és kicsit viszketek. Gomba? Még valamit tudok tenni ellene? Hogy ne kelljen vennem semmilyen szert?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 20:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha mégis canestennel kell kennem, azt hogyan használjam? csak kívül kenjem be vagy hogy? nem értek hozzá 15 vagyok!
2008. szept. 10. 20:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Mitől alakulhat ki gombás fertőzés, ha nem végzek önkielégítést, és szűz is vagyok?
2008. szept. 10. 20:56
 3/5 A kérdező kommentje:
ülni is rossz mert tudom hogy valami gázos ott lenn! :S Túlreagálom?
2008. szept. 10. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Gomba bármitől kialakulhat, nem függ össze szexel. Elkaphatod nyilvános wc ülőkétől, strandon is. Tanácsolom, hogy hideg vizzel zuhanyozz mostantól, és használj intim tussfurdőt. Olvastam, hogy a jód és a graperuit mag csepp jó rá. Ha mégis veszél canestent szerintem tanácsos kivül is bekenni, hogy nehogy tovább terjedjen.
2008. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a canestent csak kívül kell vékony rétegben bekenni,ez egy 3napos kúra,de ha az nem használ akkor a doki jöhet szóba :S Én s szenvedek ettől már 1,5éve,nmost is egy kezelés alatt állok,mert multkor a dokim intimzuhanyt irt fel, aztán visszamentem és még mindig gombás voltam,most meg hüvelykúpot hasznélok,de azt mondta hogy ha ez sem használ,akkor még csinálunk egy utolsó kezelést :S
2008. szept. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!