Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy érzem mintha a kisajkam...

Úgy érzem mintha a kisajkam ki lenne dörzsölve, de viszket is. Kicsit mintha meg lenne duzzadva. Fáj ha hozzáérek. /Egyszerű mosakodáskor/ Nem heves szex eredménye sőt semmilyen szexé, de akkor nem tudom mi az oka. Volt vkinek már ilyen panasza?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy valamilyen fertőzés?Akkor szokott a szeméremtesti viszketés jelentkezni.Lehet attól is fertőzésed,hogy suliban,munkahelyeden vécén voltál,vagy netán ,ha uszodában.
2010. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,ilyen helyeket szerencsésen kerültem mostanában. Am meg nem rég voltam dokinál felírt egy csomó mindent mert akkor tényleg volt gombás fertőzésem de elhasználtam rendszeresen mindent szval nem tudom mi lehet,de nagyon kellemetlen h mindig van vmi bajom:S Köszi a választ:)
2010. márc. 15. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tökre gombának tűnik. Kenegethetnéd még egy kis Canestennel, vagy Pimafucort lehet, hogy jobb lenne, de az vényköteles.
2010. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már egy jó ideje kenegetem de mindig előjön újra és újra...
2010. márc. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!