Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sebes hüvelybemenet?

Sebes hüvelybemenet?

Figyelt kérdés
Egy ideje, kb. 3-4 hónapja minden egyes szex alkalmával már a behatolásnál szabályosan érzem, ahogy szétrepedek és egy ponton rettenetesen fáj, ég. Van, hogy abba is kell hagyni, vagy ha folytatjuk, akkor egy idő után már alig érzem, de akkor utána napokig ülni is alig bírok, amíg be nem gyógyul a seb... Semmit nem csinálunk máshogy, mint azelőtt, ennél nedvesebb már nem is lehetnék, így is folyton törülközőt kell az ágyra tenni. Az egyik orvos szerint minden rendben, a másik azt javasolta keressek másik férfit. Kösz... Ha mindig ez lett volna, még el is hinném, hogy nem passzolunk össze, de így, évek után hirtelen elkezdek tőle szétrepedni... Ráadásul azóta a tampont se bírom, ugyanúgy fáj, mint a szex, pedig a legkisebbet veszem. Járt már így más is rajtam kívül?
2015. szept. 24. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
klimax
2015. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt... 28 éves vagyok, gyerekem még nincs.
2015. szept. 24. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Valami fertőzés, gyulladás lehet.

Menj orvoshoz.

2015. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Seb? Herpesz?
2015. szept. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha regen nem volt ugyanezzel a pasival, most meg hirtelen elkezdodott, az nem normalis.

Ha ugyanugy erzed a vagyat es nedves leszel, akkor nem a szarazsagtol repedsz fel.

Keress egy masik nogyogyaszt. Plusz, a korzetinek is elmeselheted a panaszt es kerhetsz tole teljes verkep/vizelet beutalot, hogy kideruljon, nincs-e valami alattomos lappango betegseg a hatterben.

En eddig egyszer kaptam hamserulest, de akkor nem voltunk magunknal es 2 napig csak reszeltunk, de az nem normalis ha mar a tampon felhelyezese is fajdalmas.


Nem volt kulonosebb valtozas az eletedben? Vagy elettani vagy etkezesi valtozas? Nem jartal kulfoldon? Nem valtottal munkat? Gondolkodj, kutakodj, hatha valami egyszeru oka lehet?

Guglizz ra a fajdalmas sex temara, hatha talalsz valami hasznosat.

2015. szept. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Válts orvost.
2015. szept. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész ezzel orvoshoz? A TV-ben volt valami ilyen eset, és meggyógyult az illető. Itt hiába kérdezed, ezt nem fogja tudni megmondani senki hogy mi? Ezt orvosnak kell látnia.
2015. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megy ő, csak iszonyú hosszú a várólista. Nálunk már évek óta 5hetes várólista van vérvételre is.
2015. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!