Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. Napja járok nagyon sűrűn...

3. Napja járok nagyon sűrűn pisilni de alig jön és a végén nagyon szúr az alhasam. Ma barna nyák jelent meg. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyedben már az orvosnál lennék, mert minimum hólyaggyulladásod van, de még más is lehet emellett. Ezt mindensetre sürgösen kezelni kell, mert igen komoly következmenyei lehetnek.
2015. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi más lehet még?
2015. szept. 21. 07:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Akármi is, egyre rosszabb lesz, amíg nem mész orvoshoz.
2015. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most vagyok az orvosnál,de ugye ez nem lehet terhesség jele???
2015. szept. 21. 08:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Talán nem késő ..de a vlaszom a kérdésedre az hogy valószínűleg hólyaghurut ugyanis nekem is volt(vesemedence gyulladással együtt) és pont ilyen tünetekkel járt. A későbbiekben lehet véres is a vizelet akkor már úgyis mennél orvoshoz hiszen az elég fájdalmas tud lenni. Valószínűleg kapsz egy erős antibiotikumot és sok folyadékot fognak javasolni. Nem hiszem hogy terhesség jele, de persze nem vagyk orvos nem tudom. Remélem tudtam segíteni picit. Jobbulást!
2015. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. szept. 21. 08:35
 7/8 jobbikostibi ***** válasza:
0%
ikrekkel vagy terhes
2015. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jobbikostibi ***** válasza:
29%
a nyák az nyomtatott áramkör. ha ez jelenik meg akkor transformer vagy
2015. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!