Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jól tettem, hogy a felfázásomm...

Jól tettem, hogy a felfázásommal a nőgyógyászatra kértem időpontot?

Figyelt kérdés
Még nem voltam soha felfázva és nem tudom milyen orvoshoz kell ilyenkor fordulni,ezért felhivtam egy magánnögyógyászt. Jó helyre megyek ma délután ha ilyen problémám van?
2015. szept. 18. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából ez az urológiára tartozik, de azért egy sima hólyaghurutot a nőgyógyász is el tud látni. Sőt, még a háziorvos is.
2015. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor ő is tud felirni valami gyógyszert?
2015. szept. 18. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, fel.
2015. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Feltud, de én kaptam olyan szentbeszédet, hogy mégis hogy nem tudom, hogy ez felfázás és miért ide jöttem és duzzogva felírt gyógyszert pff.

Miközben a legelején mentem, a hüvelybemenetem fájt még csak...

2015. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendesen megvizsgalt mint egy nőgyógyászati vizsgálazon?

Még sosem voltam nőgyógyásznál,nem tudom milyen, 19 éves vagyok. Kicsit félek.

2015. szept. 18. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, rendesen megvizsgált, ha már ott vagyok, akkor megvizsgál alapon.
2015. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,remélem kezd velem valamit..
2015. szept. 18. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz akkor ne a nőgyógyászhoz menj ezzel, mert ez nem az ő szakterülete, könnyen előfordulhat akár az is hogy félrekezel.

Javaslom hogy először a háziorvoshoz menj, aki feltehetőleg antibiotikumot fog felírni, amitől meg is gyógyulsz. (ne felejts el hüvelyflüra helyreállítót venni az antibiotikum mellé, mert könnyen lehet gombád tőle!).

Ha súlyosabb lenne a felfázásod, de ezt nem hiszem, akkor viszont az urológushoz menj.

2015. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!