Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani valami...

Davidlover98 kérdése:

Tudnátok ajánlani valami praktikát amivel előbb megszüntethető a menstruáció?

Figyelt kérdés

Ma jött meg és szombatra vége kellene legyen de nekem 6-7 napot szokott tartani. Gyógyszert nem szedek, nem is fáj a hasam.

Olvastam, hogy jó lehet a citromlé, alkohol, vörös bor, meleg víz, paradicsom. Ezekről vélemény vagy valami más javaslat?

Valami egyszerű és gyors megoldás kellene.

Előre is köszönöm. :)



2015. szept. 15. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "egyszerű és gyors". Ezek, amikről olvastál, csak "mende-mondák", nincs alátámasztva semmivel a hatásuk. Citrom mondjuk inkább arra jó szerintem, hogy megjöjjön minél hamarabb. Van, akinek hatnak az ilyesmik, van, akinek nem, de az is lehet, hogy valójában semmilyen hatásuk nincs. Tudományosan igazolt megoldás pedig nem létezik.

Miért kell szombatig elmúlnia?

2015. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mensi tölcsér :-)

az simán fent lehet 8 órát is

igaz meg kell tanulni használni de nagyon jó kis találmány

2015. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vetesd ki a méhed. Más megoldás nem nagyon van.
2015. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :)

Találkozom a barátommal és akkorra tervezzük az első szexet. (Azért tervezzük mielőtt bárki beszólna mert távkapcsplatban élünk és nem könnyű megoldani).

2015. szept. 15. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megoldható máskor, és nem vagytok finnyásak, így is lehet...
2015. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tervezés elrontja a feelingjét... :/ Egyébként semmi mód nincs a hamarabbi megszüntetésére, szóval ez most így alakult. Máskor majd jobban tervezz előre a naptáraddal, hogy mikor jön majd meg.
2015. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!