Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy az első menstruá...

Normális hogy az első menstruációm nem tart 1 napig?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl az első menstruációmon én nem tartott 1 napig pénteken 2 szünetben a suliban vettem észre hogy megjött. Nem ijedtem meg mert anyukám már felvilágosított. Csak nem örültem neki. Akkor összehajtogattam egy wc papírt és azt raktam be. Délután mikor hazaértem szóltam anyunak hogy megjött és adott betétet. Mégegyszer mindet elmagyarázott és ennyi. De még este sem volt semmi a betéten. Éjszakára is raktam be betétet és reggel re sem volt rajta semmi. Ezért szombatra már nem is raktam be. Normális ez így hogy nem tartott egy napig? Más oldalakon azt olvastam hogy az első menstruáció eltart akár 5-6 napig is. 10,5/L
2015. szept. 13. 11:37
 1/1 anonim válasza:
Igen, ez teljesen normális nekem sem tartott sokkal tovább 1 napnál az első menstruációm..
2015. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!