Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás? Mit ajánlotok?

Felfázás? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
sosem voltam még felfázva, de ma valami hasonló tüneteket tapasztaltam. sűrű vizelési inger (gyakolratilag folyton azt érzem, hogy pisilnem kell), csíp amikor pisilek.. nagyon kellemetlen.. mit ajánlotok, mit tegyek? valami gyors, és hatásos módszer?
2015. szept. 12. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Antibiotikum, mert ha felülfertőződik, akkor abból vesemedence-gyulladás is lehet, legrosszabb esetben leállhat a veséd, a felfázás nem játék, nincs idő házi praktikára. Rengeteg folyadékot kell innod, melegen tartod a derekad és bevágtatsz akár a sürgősségire is és íratsz antibiotikumot. A következő az lesz, hogy véres lesz a vizeleted, akkor már nemcsak csípni fog.
2015. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tüneteid alapján ez még enyhébb felfázás de akkor is orvoshoz kéne menned ő majd ad antibiotikumot .( Nekem 2 hete medence,alhas görcsösen fájt plusz ugye a vizelési inger erre kaptam monuralt )
2015. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos és antibiotikum.
2015. szept. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mostanra elmúlt minden tünetem.. mi lehetett ez?!
2015. szept. 13. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!