Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normalis v valami gond van?

Ez normalis v valami gond van?

Figyelt kérdés

Februarban abbahagytam a gyogyszer szedeset es utana 1-2 nap kulombseggel mindig megjott most multhonapban is 34. Napra jott meg meg most is ma mar a 32.nel vagyok es meg nem jott meg? Ez baj lehet?

Sexualis eletet elek es nem vedekezunk.

22 L



2015. aug. 26. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel múlt hónapban is csak a 34. napra jőtt meg, ezért szerintem várj még 2-3 napot. Viszont gondolom tudod, hogy ha nem védekeztek, akkor terhes is lehetsz, vagyis ha pár napon belül nem jön meg, akkor tesztelj.
2015. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen remenykedek a bababa. Csak hogy az atlag az 28 nap es nekem meg 2 honapja 34, aztan azon aggodom h lehet e valami gond a hatterben...
2015. aug. 26. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, az átlag 28 nap, de szerintem a nők felének nem 28 napos a ciklusa. Nekem pl 26 napos. Nem kell megijedni, amíg megjön, addig oké. Ha nem jön meg, az meg azért jó :) A gyógyszer elhagyása amúgy is felboríthatja a ciklust.
2015. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
februar ota abbahagytam akkor ez annyira nem gaz? Annyira nem borult fel szerencsere nem marad ki meg ilyenek :)
2015. aug. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!