Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mitől van ez a...

Szerintetek mitől van ez a menstruációm közben?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Semmi fogamzásgátlót vagy ilyesmiket nem szedek. Folyton fáj a hasam. Most is vettem be cataflam v-t. Egy órája. Ugyanúgy fáj a hasam. Sőt jobban. Hasmenésem van, de ugy, hogy ha felállok máris megyek mosdóba mert görcsöl a hasam és úgy érzem menni kell. Vettem be hasmenés elleni gyógyszert is. Nem használt. Szerintetek ez normalis? Mindig nagyon erősen fáj a hasam, bár ez nálunk ilyen családi vonás szerű. Csak mostanában egyre többször van hasmenésem. Pedig már a 6.napon vagyok és alig végzek már. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. aug. 21. 11:24
 1/2 Joros krisztina Tina válasza:
Hogyha csaladi vonas akkor normalis.A menstruacio minden napjan faj a hasad?Ha igen akkor irany a doki.Remelem tudtam segiteni!
2015. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden napján, de azt ajánlották, szedjek fogamzásgátlót, mert az csökkenti a vérzést és a hasfájást. Köszönöm a választ!
2015. aug. 30. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!