Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért remeg a méhem már 2 napja?

Hajnika84 kérdése:

Miért remeg a méhem már 2 napja?

Figyelt kérdés
Bővebben: 2 napja érzem azt, hogy lent a méhem remeg, úgy is mondanám, mintha a telefon ott rezegne! Nem fáj semmim, menzesz egy hete múlt el.Ideges nem vagyok,emésztés rendben! Mi okozhatja?

2015. aug. 15. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, valószínűleg nem a méhed remeg. Eleve nem tudja az ember pontosan elkülöníteni, hogy mi remeg belül, valószínűleg a beleidet érezheted.
2015. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a beleim az tuti, mert még sosem éreztem... És nem lent középen!
2015. aug. 15. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Flabelos gépen nem edzettél? Esetleg valami rezgő masszírozón nem ültél? Ha igen, akkor az a magyarázat.
2015. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem semmi ilyen, még a tornám is kimaradt már pár napja!
2015. aug. 16. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:

érdekes én is a beleidre gondolnék.gázok stb.


nekem a terhességem 15. hetén kezdett el mozogni a baba(vagyis akkor még csak remegést, rezegést éreztem)

2015. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült, hogy miért remegett? Nekem is ilyen tüneteim vannak és nagyon idegesített, hogy mi lehet ez.
2019. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!