Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs történetek?

Menstruációs történetek?

Figyelt kérdés
Lehet első, vagy akármelyik menstruációtokról, hány évesek vagytok, akkor hány évesek voltatok, hogy történt, mit csináltatok, betét vagy tampon? Ha nem első Menstruációs, akkor ki segitett, ilyenek, Ha első, akkor kinek mondtátok el, tehát minden ami eszetekbe jut!

2015. aug. 14. 13:47
 1/6 freedom12 válasza:
100%
12 évesen menstruáltam először és akkor édesanyámnak szóltam róla hogy nem minden okés velem :) Ő segített mindenben. Bár én elég makacs vagyok így nem akartam bele egyezni abba hogy azt a kényelmetlen betétet hordjam ugyhogy így akadt pár probléma :P Ha első alkalommal megjön én a betétet javasolnám mert a tampon ráér akkor ha esetleg erősebb a vérzés vagy már van barátod. Én a tampon először a Balcsin szerettem volna kipróbálni mert szomorú voltam hogy az osztálytársaim tudnak fürdeni. De végül sem a tampon se a tamponnal való fürdés sem tetszett így inkább a partról néztem őket és fagyiztam :p Remélem tudtam segíteni 16/L
2015. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Imadok futni. Meg ket eve kb, elindultam egy hosszu futasra, es odafele az ut felenel ereztem valami vizes erzest. De pulcsiba mentem futni, nyar volt, mindig pulcsiba megyek, izzadtam, folyt a vadlimon a viz szinte, a hatamon is, igy nem erdekelt. Aztan mar kezdett egyre kellemetlenebb lenni, ezt nem reszleteznem es megalltam egy benzinkutnal, bementem a wcbe es ne tudd meg milyen sprintet levagtam haza fele😄😄 nagyon kellemetlenul ereztem magam..😳16 vagyok
2015. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segitettetek

2. Igen, el tudom képzelni :'D

2015. aug. 14. 17:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Jöhet meg sok
2015. aug. 14. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Edzőtábor (aikido), kb 18 éves lehettem... nem szerettem a tmpont, megpróbáltam betéttel túléni..Volt egy szír srác, aki minden táborban ott volt. Marhára tetszett, nagyon jókat beszélgettünk angolul. (Fizikus volt, sok minden dolgot mesélt, amitől elalétam:))

Együtt edzettünk. Amikor az a nyavajás betét valahogyan megfordult és a ragasztója úgy becsípte a nunusom, hogy azt hittem ott halok meg...Próbáltam észrevétlen kihúzni..semmi... majd megint, semmi... egyre jobban fájt, már sántítva mozogtam, következő mozdulatnál egy szőrszálat csípett be én meg ordítok, rángatom a gatyámat... srác, félig ijedten, félig röhögve kérdez: is everything ok???? én csak egy fájdalmas "yes"-t préseltem ki, majd leszaladtam a szőnyegről, be a wc-re.. potyogtak a könnyeim...

aznap este aikidos buli... azért odasomfordáltam, hátha nem lesz ott... hát ott volt... menekültem volna, de egy nagy kacsintás és mosoly, majd szerencsére ennyiben is maradt a téma...azóta szőrtelenítek..:))

2015. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!