Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jessa egészségügyi betétek...

A jessa egészségügyi betétek jók? Szeretnék magamnál tartani betétet, hogy ne érjen váratlanul ha megjön az első.12/L

Figyelt kérdés
szombaton megyek a DM-be vásárolni és ha jó,akkor veszek belőle.:)

2015. aug. 13. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A jessa kevés vérnél jó, soknál az always jobb. :) De én bátran ajánlom a mini tampont is, akkor tudsz törölközni, pisilni, bármit csinálni, és sehol nem csöpögsz, stb. Sokkal jobb, főleg 40 fokban, mert nem ragadsz mindenhol, mint a betéttől. :)
2015. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6: Nekem az első volt életemben a legerősebb.
2015. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11: Nekem tamponba tizedannyi vér fér, mint egy betétbe, 20 perc alatt megtelik (megnő annyira, hogy mér járni se tudok). Nekem nem szakadt el a szűzhártyám, hanem megtágult egy picit, de elég nagy sokk áthúzni rajta belülről kifelé egy fütyivastagságúra duzzadt hengeralakú tárgyat. Szóval főleg szűznek és főleg tininek nem ajánlanám az élményt.

És amikor áthúzom a záróizmokon, a záróizmok kipréselik belőle a vért, ami az egész fürdőszobában szétfröccsen.

Én nem értem a tamponhasználókat, mitől könnyebb ez, mint a betét.

2015. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hihi utcsó
2017. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!