Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mit jelent? ( mensi)

Ez most mit jelent? ( mensi)

Figyelt kérdés
Szeretnék segitséget kérni hogy ez vajon mit jelent? Sose volt normális a mensin már rengeteg dolgot felírt az orvos különböző fogamzásgátlót. Volt olyan hogy nem jött meg 4 hónapig kaptam rá olyan gyógyszert ami meghozta. Most nemrég megjött mikor elmult begörcsöltem nagyon ezért bementem a sűrgősségire mondtam az orvosnak hogy most volt meg azt mondta hogy ne mondjak ilyet mert lehetetnel ö akárhogy vizsgál (kb fél óráig tartott) még az után kellett volna szerinte megjönnie azt mondta hogy ilyennel még nem találkozott! A történethez hozzá tartozik hogy volt egy terhességem tavaly ami sajnos méhen kivüli volt. Azt mondta a doki hogy nem hiszi el hogy igy teherbe tudtam esni. Kérdezte hogy szokott lenni fehér folyásom ami sürübb mint más napokon mondtam hogy szokott lenni azon mégjobban meglepödött azt mondta hogy jövöhéten menjek vissza mert megakar jobban vizsgálni. Ez most mit jelenhetett? A válaszokat előre is köszönöm!!

2015. aug. 12. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza hozzá és keress egy másik lehetőleg magán nődokit is, hogy más is lásson, mert valszeg a jelenlegi dokid nem a szakma csúcsa.
2015. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Föorvos elég sokan dicsérik ezért gondoltam hogy biztos nem lehet rossz orvos. De azt nem értem hogy lehettem terhes? Akkor sem volt mensim legalább 2 hónapig!
2015. aug. 12. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy volt peteérésed és akkor simán lehetsz terhes. Hogy egy szimpla fehér folyáson miért lepődik meg annyira azt nem tudom. Talán arra gondolt, hogy sűrűbb a fehérfolyás, amikor peteérésed van.
2015. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki 35-40 éves az mindenki "főorvos", hacsak valami nagy disznóságot nem követett el, úgy ez röhejes az orvosoknál, ebben ne bízz! Az meg hogy jó orvos azon múlik, hogy rajtad éppen segített e. Akin igen, az azt mondja, hú de jó, akin éppen nem, az meg rossz orvosnak tartja. Akár ugyanazt is
2015. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De itt gyakorin már sok kérdést olvastam a mensivel kapcsolatba hogy ha valakinek nincs meg akkor nincs peteérése sem akkor most mi van? Nekem ugy is lenne peteérésem hogy nincs mensim?
2015. aug. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!