Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció helyett enyhe...

Menstruáció helyett enyhe barnázás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ezer %, hogy nem vagyok terhes. Máskor is volt már ilyen. Tegnap fájt a fejem, ahogy mindig szokott előtte, picikét a hasam is enyhén. Maga a barnázás is nagyon enyhe, szinte alig észrevehető. (Megjönnie is mostanság kellene, 24-25. napnál tartok.) Amúgy alapjáraton is elég rendszertelen, sokat ki is marad, pedig már elmúltam húsz. Konzultáltam egyszer nőgyógyásszal, szerinte az én ciklusom egyszerűen ilyen, ne gondoljak nagy bajra, mások is vannak így. Az mondjuk tényleg igaz, hogy még mindig sokkal jobb így, mintha ömlene belőlem a vér, mert még amikor meg is van, akkor szerencsére abszolút nem durva és nagy görcsök se kínoznak. Csak érdekelne, más is van-e így. Ami biztos azonban, hogy a mellékvesém túlműködik valamennyire, ezt endokrinológiai vizsgálat derítette ki.

2015. aug. 9. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Barnázás attól van, hogy kevés a vér, ami jön és egy kicsit pang a hüvelyben, mielőtt kifolyik, ahol oxidálódik. Nyugi, teljesen normális jelenség, menstruáció elején gyakran előfordul. Valószínű, hogy egy-két napon belül simán megjön a normál színű, bővebb mennyiség.
2015. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!