Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti napokban...

Menstruáció előtti napokban emelkedik a vérnyomásom és gyakran van mindenféle szívrutmuszavarom. Ez mennyire lehet általános? Veszélyes?

Figyelt kérdés

Ráadásul megfigyeltem hogy így nyár vége felé kifejezettebben erősödnek ezek a tüneteim(lehet hogy így augusztusra már nagyon próbára teszi a kánikula a szervezetem? Mindenféle szívvizsgálaton túlvagyok, de sosem találtak semmit.Látta a doki hogy van néha valami ritmuszavar, de azt mondta hogy nem veszélyes, ez idegi eredetű fajta.De lényeg ahogy már említettem, hogy menstruáció előtte, meg közvetlenül utáni napokban néha igen ijesztő sorozatban szoktak jönni ezek a ritmuszavarok, van úgy hogy egész éjszaka érzem, mivel többnyire estefelé kezdődik, este 9 körül kezd rá leginkább és kora reggelig elő-elő jön.Általában csak egyezer-egyszer üt félre de néha egész sorozatban és rendezetlenül, az nagyon ijesztő, olyankor ha mozgok kicsit vagy iszok, akkor azonnal elmúlik.Fura.Szóval kíváncsi lennék,van-e más is hasonló tapasztalattal?

És ilyenkor ebben az időszakban a vérnyomásom is emelkedik.


2015. aug. 7. 11:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!