Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógynövényekkel kapcsolatban...

Gyógynövényekkel kapcsolatban tapasztalatok? (lentebb)

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkortól egészen idén júniusig szenvedtem felfázással. Mindenféle orvosnál megfordultam. Kipróbáltam már a legtöbb ülőfürdőt, és mindent ami segíthet abban hogy ne legyen több gondom ezzel. Nincs gond a vesémmel, nőgyógyászatilag is azt mondták hogy rendben vagyok, a vizeletemben nem minden esetben voltak baktériumok.Az antibiotikumok kikészítették a gyomromat és rosszul voltam sokáig. 1-1,5 hónapig rendben voltam, egészen idáig.Ismét kezdődik elölről minden. Megint felvagyok fázva pedig odafigyelek arra hogy mikor mit veszek fel, mindig legyen a lábamon valami, mivel tudom hogy milyen könnyen beteg leszek. Elmentem az orvosomhoz és azt mondta hogy most a legelején még nem ír fel antibiotikumot, próbáljunk pár gyógynövényt. Tudnátok ötleteket adni, hogy melyikek lennének a leghatékonyabbak?

2015. aug. 5. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ő mondta, hogy gyógynövényezz, nem neki kellene megmondani, hogy mégis mit szedj? Érdekes...

Egyébként ilyen problémákra a tőzegáfonya jó, de ne csak akkor idd, amikor baj van, hanem megelőzésnek is, kúraszerűen.

2015. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Napsugar11 ***** válasza:
Egyertelmuen a tozegafonya, de Kapszulas formaban. A lanyOmnak mindig bevalik.
2015. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!